Що приготувати на Новий рік 2016

Як прикрасити будинок на Новий рік 2016

Як прикрасити будинок на Новий рік 2016

Важливим етапом підготовки до зустрічі 2016 Мавпи є прикраса інтер'єру. Для декору актуальними будуть дзвіночки і дзвіночки, що видають приємний дзвін, електричні гірлянди, розвішані по стінах, ліхтарики і яскрава різнобарвна мішура. Над дверима необхідно повісити мавпочку, яка обов'язково принесе удачу в будинок і щастя всім, хто входить.

Прикрашати квартиру для зустрічі Нового року астрологи радять у відтінках наступаючого року, а тому актуальними квітами на рік Вогняної Мавпи стануть всі відтінки вогню - червоний, жовтий, оранжевий, золотий. Яскраві кольори повинні бути домінуючими, розбавити їх можна більш спокійними тонами. Рекомендується використовувати трохи синього і зеленого кольорів в декорі, це не тільки данина господарці 2015 року козі, але і кольори живої природи, близької наступаючого символу року.

Для декору варто використовувати різну новорічну атрибутику - свічки, ялинові гілочки, шишки, муляжі фруктів, оригінальні декоративні подушки, статуетки мавпочок, м'які іграшки. Доброю ідеєю новорічного декору стане корзинка, наповнена фруктами, горіхами, цукерками, ці ласощі обов'язково порадують господиню року - нехай пригощається.

Для прикраси ялинки також варто використовувати багато яскравих і блискучих іграшок, мішури. Не залишать Мавпу байдужою цукерки в красивих фантиках на ялинці. Для прикраси лісової красуні можна використовувати мандарини, іграшки, зроблені своїми руками. Під ялинку можна посадити велику іграшку Мавпи. Крім однієї ялинки, квартиру можна прикрасити ялиновими гілками, а якщо в будинку є грошове дерево або декоративна пальма, то слід подбати і про їх декорі.

Швидко мине час, не помітиш, як рік Вогняної Мавпи стоятиме на порозі. Так як 2016 рік настає під знаком стихії Вогню, то і все імпульсивні якості господині року будуть проявлятися особливо сильно, яскраво, часто. Новий рік рекомендується зустріти так само - весело, яскраво, шумно, з шампанським, феєрверками.

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016