Як зустрічати новий 2016 рік - рік мавпи

Як правильно зустрічати і святкувати Новий рік 2016

Як правильно зустрічати і святкувати Новий рік 2016

Пропонуємо дізнатися, як правильно зустріти новий 2016 рік мавпи, щоб удача не відступала від вас ні на хвилину протягом усього року.

Новий рік - настання цього свята з нетерпінням очікують не тільки діти, а й дорослі. При цьому і ті й інші починають готуватися до нього за вельми довгий час. Діти придумують бажання і пишуть листи Діду Морозу. А дорослі в цей час бігають по магазинах, купуючи подарунки та одяг для зустрічі свята, придумують, як здивувати гостей кулінарними шедеврами і чим прикрасити будинок. Тим не менш, клопоти, пов'язані з приготуванням до одного з найважливіших щорічних свят хоч і хвилююче, але, як правило, досить приємні.

З давніх пір існує думка, що зустрічати Новий рік потрібно серед родичів і близьких друзів. Сьогодні, хоч деякі і відправляються на гламурну вечірку або в модний ресторан, багато хто, як і колись воліють залишатися вдома.

2016 рік, як відомо завдяки стародавнім календарем, буде роком мавпи. Неймовірні пригоди при зустрічі року Мавпи

Мавпа, на думку більшості - це дика тварина, яке найчастіше їсть і стрибає. У теж час мавпа, хоч і цілком миролюбне створіння, все-таки любить простори, зміну місць і, звичайно ж, подорожі. Саме тому, в переддень свята обов'язково слід порадувати себе цікавою поїздкою, здійснивши мрію і відправившись в місто мрій.

Для тих, хто не може дозволити собі таку спонтанну поїздку існують простіші варіанти. Наприклад, завжди можна зняти невеликий будиночок в сільській місцевості і відправитися туди всією сім'єю. Катання на санках, лижах і, звичайно ж, конях принесе масу задоволення, як маленьким членам сімейства, так і дорослим. До того ж свіже повітря піде на користь здоров'ю, загартувавши і зміцнивши його.

Залишаючись на святкові канікули в квартирі, не варто засмучуватися. Адже сьогодні у великих містах, навіть у тих, які здається, знаєш як «свої п'ять пальців» в Новий Рік можна відшукати неймовірні місця. Чим погано прокотитися на санях, запряжених трійкою коней з бубонцями. А якщо трохи пофантазувати, то можна опинитися в казковій країні вогнів і пережити неймовірні пригоди.

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016