Як і чим прикрасити новорічну ялинку 2016

Як і чим прикрасити новорічну ялинку 2016

Як і чим прикрасити новорічну ялинку 2016

Прикрашаємо ялинку до Нового року 2016 Найголовніший символ Нового року - ялинка. Як не крути, а без неї свята нічого очікувати зовсім. При цьому дуже важливим також є і сам наряд для лісової красуні, так як нам завжди хочеться, щоб вона була найкрасивішою і випромінювала чари.

Звичайно, може здаватися, що це зовсім нескладно і потрібно не дуже багато часу і зусиль для того, щоб створити відчуття свята. Що тут такого: повісили дощик, гірлянди та новорічні іграшки - ось і народила. Однак, поступово за таким сценарієм, вийде, що замість очікуваного чарівного дерева у вас вийде щось несмачне, те, що буде лише псувати загальний інтер'єр і відчуття свята. Слід ще враховувати і побажання і переваги Символу наступаючого року.

Варто врахувати всі моменти і новорічні свята, а також весь наступний рік, пройдуть у вас просто чудово. Нижче розглянемо кілька варіантів того, як можна прикрасити ялинку до 2016 року святково і красиво. Прикрашаємо ялинку своїми руками Для цього слід дістати з шафи іграшки за кілька днів до свята, і подивитися в якому вони стані: цілі, чи не обтёрлась чи фарба.

Таким чином, вам вдасться зрозуміти, які необхідно замінити і придбати замість них нові. Хоч це здається дуже банальним радою - ви зможете виграти трохи часу на похід по магазинах і придбання нового інвентарю. Якщо взяти з собою дітей, вони будуть дуже раді і свято у них почнеться навіть раніше запланованого терміну. Успіх всього підприємства залежить, в першу чергу, від самої ялинки: вона повинна бути красивою.

Щоб у вас все вийшло, є кілька простих правил: Найкраще купити живу ялинку; Підбирайте іграшки невеликого розміру; Колір прикрас вибирайте в зелених і синіх тонах. прикрашаємо ялинку на новий рік 2016 прикрашаємо ялинку 2016 року як прикрасити ялинку Кілька корисних порад Вішаємо гірлянду В першу чергу, купуючи гірлянду, звертайте увагу на якість її виконання. Не женіться за привабливою ціною, так як, в підсумку, це може зіпсувати всю композицію. А, на додачу до всього, може виникнути неприємна і навіть небезпечна ситуація.

Виходячи з вищесказаного, не використовуйте у своїй композиції свічки і бенгальські вогні. Купуючи гірлянду, вимагайте сертифікат якості в торговій точці. Оптимальними будуть гірлянди, що зроблені за межами Китаю. Купивши прикраса, принесіть її додому, включіть і огляньте на предмет непрацюючих лампочок і проводів без ізоляції. прикрашаємо ялинку своїми руками гірлянда на ялинці новорічна ялинка світиться Встановивши ялинку, розмістіть на ній гірлянди, але не вішайте їх занадто багато - це здорово може зіпсувати всю композицію.

Тим більше можна перевантажити електричну мережу, що викличе коротке замикання. Оригінальним ходом буде окрема підсвічування стовбура ялинки. Найкраще оформляти ялинку при включеній гірлянді - так вам буде набагато простіше розмістити правильно іграшки та прикраси. Красиво прикрашаємо іграшками Для початку їх слід розподілити за розміром. Перше, на що слід звернути увагу, так це пропорційність розміщення прикрас. На великій ялинці краще всього виглядатимуть кулі великого розміру. На маленькій - невеликі. Тобто, чим менше ялинка, тим менше повинні бути і прикраси.

Насамперед слід розвісити великі іграшки. Потім потрібно відійти від ялинки на невелику відстань і подивитися що вийшло. Якщо це те, що ви планували, продовжуйте прикрашати далі. Потім іграшки потрібно розподіляти за габаритами ялинки - виходить, що внизу слід розмістити великі прикраси, а у верхівки повинні розміститися найменші. красиво прикрашаємо ялинку як оригінально нарядити ялинку новий рік 2016 і тематичність ялинка Щоб розмістити на дерево прикраса, можна скористатися кількома способами. Найпростіший - використовувати нитку, якою ви прикріпіть іграшку до гілки, також можна використовувати дріт або канцелярську скріпку. Для цього один кінець скріпки відгинають і закріплюють іграшку на гілці. Можна піти шляхом найменшого опору і в магазині придбати спеціальні кріплення.

Такі штуки робляться зеленого кольору, що робить їх невидимими серед хвої. Бувають іграшки, зроблені з крихких матеріалів, їх слід закріпити подалі від кінців гілок, інакше є ризик, що вони розіб'ються. Верхівка дерева За традицією її прикрашають зображенням зірки - на честь народження Ісуса. Але іноді можна розмістити і пику або ж символ року, що гряде.

Добре буде виглядати червоний бант або янголятко. верхівка ялинки 2016 року чим прикрасити верх ялинки що прикріпити на верхівку ялинки на новий рік Асортимент сучасних магазинів просто вражає величезною кількістю різних іграшок і прикрас. Але якщо ви, з якої-небудь причини, не придбали їх, тут вам на допомогу можуть прийти цукерки, апельсини та мандарини, а також лимони, фольга, горіхи та іграшки ваших дітей.

Використовуйте свою фантазію. В кінці додайте дощик, намиста, трохи штучного снігу і серпантин - це довершить композицію. Внизу ялинки поставити фігури Снігуроньки та Діда Мороза, яскраво упаковані подарунки. В принципі, це все. Ви готові до новорічної ночі.

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016