Мавпа - символ року 2016 року за східним календарем

Символ 2016 року – Мавпа

Символ 2016 року – Мавпа

Яка тварина буде символом 2016 Кожен наступаючий рік має свої особливості. Всі знають, що з періодичністю в дванадцять років до нас в будинку заглядає новий «символ» року, подарований мудрими китайцями. Справа в тому, що тварина, що характеризує наступаючий рік, має і інші характеристики, сильно впливають на його характер, а значить, і на наше життя. Якщо бажаєте не потрапляти в халепу, жити на тій хвилі, яку несуть енергії кожного року, то бажано мати уявлення про характеристики майбутнього року.

Загальні характеристики символу року Кольори 2016 Як зустрічати рік Мавпи? Що рік прийдешній нам готує? Править балом Вогняна мавпа 2016 - рік Вогняної Мавпи Цей період нами буде «правити» Вогняна Мавпа. Колір її червоний.

Мабуть, знаючі люди можуть від одного тільки поєднання стихії і кольору прийти в жах. Ця тварина є істотою зі складним, багатоплановим характером. В цілому вона мила і привітна. Володіє необхідними в наш час кмітливістю, хитрістю, допитливістю.

Ця тварина непосидючі, активність, товариськість. Як бачите, нічого поганого. Тільки характеристики його вказують на те, що всі названі риси будуть в 2016 році проявлятися особливо інтенсивно. Тобто, раз рух, то до повної втрати сил, якщо спілкування, то з усім світом і так далі. Вогняна стихія накладає на характер символу року друк особливої ​​владності, робить його риси більш вираженими.

Не можна казать, що в цьому є щось погане. Навіть навпаки. Люди, які прагнуть до розвитку (в будь-якій сфері) зможуть повною мірою відчути підтримку Мавпи. В особистій сфері вона м'яко підштовхне до зав'язування нових відносин або до трансформації старих.

У роботі - дасть сил на реалізацію проектів, про які страшно було подумати раніше. У життя кожної людини вдихне нове мрію, ідею, прагнення. У рік Мавпи, як вважають китайці, суспільство перероджується, наповнюється силами, згуртовується, якщо є загрози. 2016 якої тварини по гороскопу? Символ року 2016, що обіцяє?

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016