Що приготувати на Новий рік 2016

Що надіти на Новий рік 2016

Що надіти на Новий рік 2016

Настав час розповісти і про вбрання на Новий рік 2016 для представників сильної половини людства. Чоловіки в цю новорічну ніч також як і пані можуть забути про свою стриманості і придумати для вечірки найепатажніші і оригінальні образи. Незалежно від того, що чоловіки виберуть як наряду на Новий рік - золотий смокінг, костюм стиляги або наряд в стилі Божевільного Капелюшника - все це повинно виглядати оригінально, незвично і навіть з деякою часткою ексцентричності. Святкування настання року Вогняної Мавпи є прекрасним приводом для того, щоб дозволити собі вийти за рамки звичного.

Образ на Новий рік 2016 повинен бути чарівним, але при цьому в ньому має бути комфортно і зручно. Жінки повинні відчувати себе чарівними, а чоловіки - чудовими. До речі, Новий рік є тим часом, коли можна оновити свій гардероб, тому саме час задуматися над тим, щоб привнести в нього більше яскравих фарб, блиску, лиску і продовжувати почувати себе королевою балу весь рік.

Вибираючи вбрання на Новий рік, не потрібно забути додати якомога більше святкового новорічного настрою і веселощів, тоді на позитивній ноті пройде не тільки новорічна вечірка, але і весь рік.

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016