Що має бути на столі на Новий рік 2016

Що має бути на столі на Новий рік 2016

Що має бути на столі на Новий рік 2016

Новорічний стіл, приготований для зустрічі 2016 року, повинен бути відповідно прикрашений. Це абсолютно не означає нагромадження все, що трапляється на очі, однак обов'язковими атрибутами повинні стати свіжий хліб, зелень, фрукти і свіжі овочі. Крім цього важливий і той факт, що мавпи не відмовляться від чогось гіркуватого і гостренького, що робить цілком припустимим додавання спецій і прянощів. Важливо відзначити, що за допомогою зелені можна прикрасити абсолютно будь-яку страву, незалежно від інгредієнтів, використаних для його приготування.

Для того щоб підкреслити важливість символів, що відносяться до 2016 року мавпи, на стіл можна помістити банани, які значно піднімуть настрій кожному гостю.

Для святкового столу можна приготувати абсолютно будь-яку страву, рецепт якого прийде в голову хазяйці або її помічникам. Прихильникам традицій, доведеться трохи складніше, адже потрібно вміло поєднати традиційні страви та філософію сходу, яка власне і диктує правила, що відповідають за елементи підходящі певній тварині.

Вибираючи напої для святкового столу, варто віддати перевагу натуральним сокам і морсам. Однак традиційне шампанське, так само не виявиться зайвим і лише підкреслить смак страв, порадувавши господарку та її гостей.

Говорячи про святковому столі, не можна не згадати і про його сервіровці, яка здатна або підтримати новорічний настрій, або зовсім його зіпсувати. Сервіровка не вимагає поспіху, а тому кожну деталь варто продумати особливо ретельно. При цьому це відмінна можливість реалізувати свої приховані таланти і втілити в реальність мрії і фантазії, розкриваючи творчий початок.

Для декору рекомендується використовувати сріблясті, блакитні, зелені, сині кольори і відтінки. У теж час скатертину краще вибрати більш світлих відтінків, а от для посуду і приладів залишити все темні кольори. Важливо щоб на темному фоні були які-небудь малюнки все в тих же кольорах або світла окаемка, в іншому випадку посуд буде виглядати похмуро. Вибираючи серветки та аксесуари для них, спирайтеся на принцип контрасту.

Перш ніж почати сервіровку, точно визначитеся з кольором, який стане основним, адже саме від цього залежить кінцевий результат і настрій, який він буде створювати. Один колір, навколо якого буде «крутитися» оформлення зробить сервіровку монохромного і суворої - це класичний варіант. При поєднанні декількох кольорів, наприклад, блакитного, зеленого і білого, можна отримати більш романтичну обстановку. Головне правило в новорічній сервіровці - це поєднання декоративних елементів, посуду та текстилю. Крім цього не варто використовувати більше трьох основних кольорів, щоб уникнути строкатості і не поєднуваних колірних перепадів.

Важливо! Окремо продумайте центральну частину, адже саме вона стане головною. Як правило, в центр поміщають невеликий віночок з лапок ялини, що символізує настання Нового року.

Сервіровка, як відомо, починається з вибору скатертини. Біла, підходить для будь-якого свята і робить його більш урочистим. Для любителів креативу є безліч варіантів з'єднання кольорів. Наприклад, велику білу скатертину можна накрити меншою, але іншого кольору. При цьому стелити її потрібно не паралельно, а під кутом. Якщо варіант зі скатертинами не підходить, прикрасьте стіл за допомогою конфетті, розкладеного по всьому столу або незвичайної композицією з яскравого відтінку серветок. Останні, до речі кажучи, краще вибирати з тканини. До того ж для кожного гостя варто так само приготувати серветки, скріплені за допомогою кілець або стрічок, підібраних в тон.

Посуд, як і всі інші елементи, на святковому столі відіграє досить важливу роль. Тому бажано мати повноцінний сервіз, який допоможе створити єдину композицію. Сервірується стіл для кожного учасника застілля окремо, однак загальні страви повинні розташовуватися так, щоб зручно було діставати з будь-якого місця за столом.

Свічки стануть приємним доповненням і допоможуть створити святкову і затишну обстановку. Важливо тільки не помилитися при їх виборі. Приміром, громіздкі свічники абсолютно не підходять. Так як будуть закривати один від одного учасників застілля. У теж час запалені свічки, в маленьких свічниках, поставлені в середині столу можуть обпекти руку. Оригінальним рішенням стануть плаваючі в свічниках невеликі свічки, при цьому високі бортики посуду захистять від відкритого вогню.

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016