Новий рік 2016 - рік Червоної Вогняної Мавпи

Зустрічаємо Новий рік 2016 Мавпи

Новий рік 2016 Мавпи

Зустрічаємо Новий рік 2016 рік Мавпи. Повільно, але вірно Коза - символ 2015 року, залишає сцену, їй на зміну йде Вогняна Мавпа, під знаком якої і пройде новий рік 2016 рік. Повноправною господинею року Мавпа стане 8 лютого згідно зі східним календарем. Стихія 2016 року - Вогонь, тому й символ Вогненний, колір - червоний, енергія - Інь.

Так вже прийнято, що Новий рік зустрічають не тільки шампанським і хлопавками, важливо задобрити майбутнього покровителя року, приготувати відповідні частування, прикрасити будинок, приготувати подарунки і наряди. Наступаючий Новий рік 2016 рік пройде під знаком Вогненної Мавпи, від того як її зустрінуть, багато в чому залежить успішність протягом усього року.

Відповідаючи на запитання, як зустріти 2016 рік Мавпи, необхідно описати сам символ. Господиня майбутнього року є твариною розумним, вона емоційна, грайлива, цікава і непередбачувана. Символ 2016 року відрізняється багатою уявою, має різнобічні інтереси і захоплення, які іноді можуть відволікати від більш істотною і вигідною діяльності. Мавпа завжди повинна бути в курсі всіх новин і подій, саме тому в майбутньому році володіння інформацією буде запорукою успішності багатьох починань. Вогняна господиня року може бути не в міру впертою і норовливої, якщо все йде не так, як вона того бажає.

Поки панує Мавпа, у всіх справах слід покладатися тільки на самого себе, не перекладати відповідальність на інших, не покладатися на чиюсь допомогу. Мавпа - самостійна і самодостатня, вона не потерпить непрошених помічників. Всі справи і проблеми будуть вимагати негайного рішення, збирати їх не потрібно, щоб потім не довелося «розгрібати», втрачаючи час, адже все доведеться робити поодинці. 2016 рік стане сприятливим періодом для появи нових планів та ідей, тому не скористатися цим буде великою помилкою. Вогняна Мавпа принесе з собою багато нового, несподіваного, виграють ті, хто вирішить ризикнути. Життя обіцяє бути насиченою, як для кожної людини, так і в світі в цілому, нудно точно не буде.

Щоб гідно зустріти ексцентричну господиню Нового 2016 рік потрібно врахувати все до дрібниць. Важливим моментом для більшості господинь є святковий стіл, цікаве новорічне меню. Що стосується святкового меню, то на столі повинні бути ті частування, які любить Мавпа. А тому не обійтися на новорічному столі без солодощів, горіхів, овочів, фруктів, зелені. Бажано на стіл поставити вазу з чистою водою - це напій Мавпи. Що стосується міцних напоїв, то крім традиційного шампанського, перевагу варто віддати хорошим дорогим напоям. А справжнім хітом 2016 серед безалкогольних напоїв стануть компоти та ягідні морси.

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016