Новий 2016 кого за гороскопом, якогї тварини, як зустрічати 2016?

Наступний 2016 рік кого за гороскопом

Наступний 2016 рік кого за гороскопом

Не знаєте який 2016 рік за гороскопом, як зустрічати і що одягнути, якої тварини 2016 рік - це рік Вогняної (Червоної) Мавпи, яка за своєю природою допитлива, товариська, впевнена в собі, любляча факти, люди народилися в рік Мавпи можуть бути егоїстичними і безрозсудними, хитрими і ревнивими, оманливими і трохи підозрілими, але в цілому, вони можуть бути досить позитивними людьми.

Новий рік 2016 - рік Вогняної (Червоної) Мавпи

Мавпа дуже віддана і як чоловік (дружина), і своїм друзям, як друг. У мавпи маса чарівності, як і природного тепла, впевненості й оптимізму, що робить мавпу цікавим і приємним людиною. Люди, що народилися в рік Мавпи здатні багато і важко працювати, але з іншого боку, їм потрібно давати відпочинок, вона любить грати, її цікавлять різноманітні заняття. Мавпі подобається витрачати свої сили, але після важкого робочого дня вона може легко провести вечір в якомусь клубі, кафе.

2016 рік - це рік Вогняної Червоної Мавпи. Він буде дуже вдалий для східних країн. Бо це дуже хороший знак для них. Рік почнеться 8 лютого 2016 року.

Всім знакам зодіаку треба бути обережними в цей рік, так як є ймовірність залишитися ні з чим. Адже мавпа дуже спритна і не передбачувана.

Мавпа - винахідник, мотиватор, імпровізатор, винахідливий, допитливий, гнучкий, інноваційний, вирішальний проблеми, упевнений у собі, товариський, художній, ввічливий, гідний, конкурентоздатний, об'єктивний, люблячий факти, інтелектуальний.

Людина народжена в рік Мавпи може бути - егоїстичним, марно зарозумілим, егоїстичним, безрозсудним, пафосним, оманливим, маніпулятивним, хитрим, ревнивим і підозрілим.

Про людей народжених в рік Мавпи

Позитивні риси характеру: Мавпа може бути розумною, відданою, щирою, винахідливою, інтелектуально розвиненою.

Негативні риси характеру: Мавпа надмірно емоційна і примхлива, хитра, недбала, іноді дріб'язкова, любить потурати своїм бажанням.

Найбільш відповідні професії і заняття для Мавпи: консультант, лікар, біржовий маклер, архітектор, літературний діяч.

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016