Коли настає китайський Новий рік 2016

Коли настає китайський Новий рік 2016. Дата і число свята

Коли настає китайський Новий рік 2016. Дата і число свята

Безсумнівно, китайський Новий рік 2016 рік, стане самим головний святом для кожного китайця в наступному році. "Свято Весни", саме так переводитися його значення, вже більше, ніж 2000 років. До слова, починається китайський Новий рік 2016 року 8 лютого. А яке значення має ця дата (число) для китайців - давайте розберемося.

В першу чергу, новорічний свята за китайським календарем, прийнято відзначати з розмахом. Вшанування прийдешнього року триватиме близько двох тижнів. Мудреці вважають, що навіть самому самотньому і аскетичному людині потрібно провести це свято з батьками, родичами.

Найчастіше китайський новорічний стіл радує своїм достатком. Чого тут тільки немає: курка, морська риба, соєвий сир. Улюблені ласощі для китайського людини - пельмені або "цзяоцзи", а також невеликі скибочки рису - "няньгао". Слово "цзяоцзи" співзвучно з іншим китайським словом, що перекладається як «вітання нового року».

Також китайський Новий рік 2016 рік Мавпи обіцяє стати справді незабутнім подією. Китайці радять напередодні свята не купувати нове взуття, не стригти волосся, т.к за їхніми запевненнями, що порушив ці правила очікують нещастя. Цікаво, що в ніч перед Новим роком, китайці не сплять, оскільки таким чином, вони оберігають себе від бід, хвороб і неприємностей на весь майбутній 2016 рік Мавпи.

За традицією, коли настає дата китайського Нового року, то всюди буде чутися шум вибухають хлопавок і феєрверків, оскільки кожен буде прагнути відлякати злих духів. Самої доброю традицією вважається роздача грошей маленьким дітям, які приходять в будинок.

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016