Календар на 2016 рік

Календар на 2016 рік

Календар на 2016 рік

У ніч з 7 лютого на 8 лютого 2016 року, за східним місячним календарем починається рік червоною вогненної мавпи. Мавпа непередбачувана, тому потрібно бути готовим до різних сюрпризів і приготуватися до ненудно і веселому році. Можливо, краще зустрічати цей рік в спокійній домашній обстановці.

Календар на 2016 рік. За григоріанським календарем 2016 високосний. Починається в п'ятницю, закінчується в суботу. За східним календарем рік мавпи. 366 календарних днів.

Мавпа чарівна, приваблива, кмітлива і дуже винахідлива. Вона може думати про безліч речей одночасно. На співрозмовника виробляє вигідне враження. Користується популярністю у протилежної статі.

Мавпа з задоволенням приймає компліменти і подарунки. Обожнює знаки уваги в різноманітному прояві. Однак, при цьому все одно залишається невловимою і непостійною.

Заспокоюється, коли зустрічає свою другу половину. Мавпа здатна на сильні й тривалі почуття. Сім'я дуже багато значить для неї.

Сфер, в яких люди, народжені в рік мавпи, чи не будуть щасливі, зовсім небагато. Так, як мають звичку погоджуватися з усіма. Ці люди здатні, талановиті і рухливі, багато читають, все помічають і досить багато знають. У них хороша пам'ять. Це дуже сильні, пристрасні натури. Проте їх інтерес швидко гасне.

Друга частина життя у людей-мавп найбільш невдала. Відносини з жінками у чоловіків-мавп будуть невдалі. Їм треба остерігатися пояснень. Занадто багато кажучи, вони можуть відштовхнути від себе людей.

Народженим в цей рік треба пам'ятати, що не варто захоплюватися азартними іграми і вплутуватися в сумнівні проекти.Оні повинні стримувати свою емоційність і ізменчівость.Тоді життєвий успіх їм забезпечений.

У ці роки все може статися ... Революції, бунти, барикади ... Ніхто не нудьгує: кругом безлад, анархія ... Мавпа розважається.

Календар на 2016 рік, Календар, Скачати Календар. Online Календар На Рік 2016

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016