2016 рік якої тварини

2016 рік якої тварини

2016 рік якої тварини

2016 рік за гороскопом - це рік вогняної мавпи. І хоча традиційно він зустрічатиметься в ніч на 1 січня, за китайським гороскопом почнеться новий рік лише 8 лютого, а до цього моменту протегувати тим, хто вірить в символ року, буде дерев'яна коза. Тварина 2016 Знаючи, якої тварини буде 2016 рік, можна отримати уявлення про нього навіть без участі астрологів.

На відміну від кози мавпа досить гучна і метушлива, тому про спокій можна буде забути. Однак це не означає, що динамічний за своїм змістом рік буде готувати лише порожні турботи. Багато в чому успішність в ньому буде залежати від власної активності, а також від ставлення до оточуючих людей, так як в глибині душі мавпа - натура чуйна і цінує відданість. Якої тварини буде 2016 рік.

Відповідно до древнім східним гороскопом, який існує вже не одну тисячу років, кожному році протегує одне з дванадцяти тварин. Ця тварина - не просто символ. Скоріше, це набір властивостей і якостей, який буде характеризувати відповідний цій тварині рік і людей, народжений в цьому році. Таким чином, знаючи, яка тварина протегує кожному року, можна заглянути в майбутнє. Тому, давайте замислимося: 2016 - рік якої тварини?

І, у зв'язку з цим, що він нам принесе, і якими рисами характеру будуть володіти люди, народжені в 2016 році.

За східним календарем, 2016 - рік вогненної мавпи.

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016