2016 рік Мавпи якого кольору

2016 рік Мавпи якого кольору

2016 рік Мавпи якого кольору

Східний гороскоп: 2016 рік Мавпи. Визначити стихію і колір року дуже легко - це можна зробити за останній цифрі в номері року. В даному випадку цифра 6 означає, що стихія року - Вогонь, колір - червоний, а значить 2016 рік Червоної Вогненної Мавпи. Такі ж стихія і колір будуть і у наступного, 2017 рік Червоного Вогняного Півня.

Червона мавпа, символ 2016 року Нового року. Це можна побачити в поданій вище табличці, де вгорі стовпців позначений сам символ, а в шпальтах показано кольором, який колір запанує в даному році. Якщо ми подивимося перетин в стовпчику "Мавпа" на сходинці 2016 рік, то побачимо червоний колір.

Так, ось так нерозривно ми всі пов'язані зі сходом, зі східною культурою, їх календарями і звичаями. Самі не віддаючи собі звіту в тому, але ми пріемствуем все, що пов'язано з древньою мудрістю, бо знаємо, що все в цьому світі не просто так. А кому, як не їм, народу з тисячоліттями історії, не знати таїнства і сенс буття, вічності, життя. Мавпа буде червоною, або рудої, що в принципі повністю відповідає її нинішнього вигляду. Адже і в природі можна зустріти таких яскравих представниць цього виду тварин, до речі, дуже схожого на нас. Нині в деяких країнах навіть в судовому порядку домагаються присвоєння мавпам людських прав. Так що в найближчому майбутньому нас ймовірно чекає що то скоєно неймовірне.

Ще цікавіше на Мавпу діє її «забарвлення». Червоний, як вважається, є кольором агресивним (у найкращому сенсі слова). Він дозволяє по іншому поглянути на світ у цілому і на свою в ньому роль, зокрема. Такий шанс Мавпа подарує всім без винятку. Тільки на любовні інтриги і обман вона дивиться з підозрою. Може, господиня року, сама страшна ревнивиця, підозрює хитрунів в тому, що вони перевершать її в підступності?

З іншого боку забарвлення Мавпочки 2016 рік вельми позитивно позначиться на творчих здібностях, натхненні як окремих особистостей, так суспільства загалом. Можна сміливо починати будь-які складні, пов'язані з пістони спілкуванням проекти. Це символ року тільки вітає. Її девіз: «Я за будь кипиш, тільки б не нудьгувати!». 2016 рік якої тварини по гороскопу? Символ року 2016, що обіцяє?

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016