2016 рік Мавпи – характеристика

2016 рік Мавпи – характеристика, чого чекати від 2016 року

2016 рік Мавпи – характеристика, чого чекати від 2016 року

Мавпа. Східний китайський гороскоп для Мавпи. Роки Мавпи: 1908,1920,1932,1944,1956,1968,1980,1992, 2004, 2016, 2028

У Китаї вважається, що Мавпа приносить успіх і захист. На півдні країни і в Тибеті сім'ї з гордістю говорили про те, що ведуть свій рід саме від мавп.

Але в теж час китайці вважають, що в цей рік народжуються ненадійні і суперечливі люди. Будучи самим навіженим з усіх знаків, Мавпа, тим не менш, завжди залишається душею товариства: у неї є гумор, вона лукава і хитра.

Створюється враження, що Мавпа ладнає з усіма знаками, але це згоду часто буває лише тактикою. Вона корислива. Грайлива, навіть послужлива, Мавпа прикриває свою думку про інших незаперечною привітністю. Насправді вона зневажає всі інші знаки і вважає себе вище за інших.

Вона дуже переконлива, їй подобається говорити і брати участь у дискусіях. Її дружелюбність і впевнені манери допомагають здобувати шанувальників. Вона завжди рада допомогти корисною порадою, хоча сама воліє покладатися тільки на власні судження.

Мавпа розумна і начитанна; має видатну пам'яттю, якій можна тільки позаздрити. Вона здатна пригадати найдрібніші деталі баченого, прочитаного або почутого. У кінцевому рахунку, ця пам'ять їй необхідна, оскільки все у неї в безладді

Мавпа відрізняється неповторністю, володіє багатою фантазією. Для неї практично не існує проблем. Вона оптиміст, а її життя багате подіями і пригодами. Маючи добре розвинений інстинкт виживання, вона зуміє виплутатися з самих, здавалося б, безвихідних ситуацій.

Багато Мавпи темпераментні і свавільні люди, запальні, але відхідливі. Справжні мавпи, що живуть зграями, піднімають крик у разі небезпеки, закидаючи з дерев ворога гілочками і горіхами. Так і в людей. Якщо у Мавпи з'являється ворог, вона не буде битися з ним один на один. Вона скличе всіх своїх родичів і друзів і, створивши «групу підтримки», відчує впевненість, забереться на гілку і з недосяжною висоти буде скидати на ворога «кокоси», т. Е. Стане боротися з ним на відстані.

Мавпа кар'єристка. І в неї є всі дані, щоб досягти успіху. Це безцінний працівник, але норовливий, з сильним характером. Майже немає поля діяльності, де б вона не могла досягти успіху. Однак її легко відвернути і переконати. Вона хоче зробити все тут же, цієї хвилини. Найлегше перешкоду здатне зіпсувати їй настрій, збити плани.

Завдяки артистичності та вмінню працювати з інформацією з них виходять хороші артисти, журналісти, посередники, секретарі, адміністратори. Вони можуть знайти своє покликання в театрі, кіно, на телебаченні. І будуть щасливі і щасливі на цьому терені. Комерційна діяльність теж принесе їм успіх.

Мавпи добре відчувають настрій оточуючих людей, вміють знаходити слабкі сторони інших і користуються цим для досягнення своїх цілей. Багато Мавпи - вправні інтригани, шахраї і шарлатани. Вони начисто позбавлені совісті і згадують про неї лише тоді, коли до них самих відносяться несправедливо. Моральність їм не потрібна.

Мавпа не педантична і може легко збрехати, якщо це необхідно для справи. Може здійснювати нечесні вчинки, якщо впевнена в безкарності, але Мавпу легко зловити. Деяких Мавп таке гнучке свідомість доводить до злодійства, але не можна назвати це правилом.

Мавпи схильні до самозамилування. Їх заворожує власне відображення в дзеркалі. Але при всіх цих негативних рисах (марнославство, брехливість, відсутність педантичності) на Мавпу не надто сердяться, оскільки вона дуже досягла успіху в мистецтві подобатися.

Володіючи різноманітними талантами, вона вміє робити гроші і знає їм ціну, але надто любить шикарне життя, щоб в чомусь собі відмовляти.

Надактивна і діяльна Мавпа насправді меланхолік. Їй властивий скептичний погляд на світ. А там де є скепсис, завжди йде тренування інтелекту. Так що при загальній несистемності мислення Мавпа аж ніяк не дурна. Скоріше її можна назвати заумної. В її мисленні не вистачає простоти, а всього іншого більш ніж достатньо.

Символіка цього знака багатогранна. Позначаючи нижчі сили, пітьму, несвідому активність, Мавпа може бути як руйнівницею, так і созідательніца. Все залежить від того, куди вона направить свою, що стоїть за межею логіки і розуму, силу.

Перша частина її життя буде щасливим. Друга - бурхливою, невиразною, її плани часто будуть валитися. Третя частина буде спокійною.

Можливо це Вас зацікавить

Новий рік 2016